Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Examenul
 Incepator - Forum : General : Examenul
Message Icon Topic: Examinatori nashpeti Post Reply Post New Topic
Page  of 13 Next >>
Author Message
euler
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote euler Replybullet Topic: Examinatori nashpeti
    Posted: 23/Noiembrie/2006 at 17:26
Ce ziceti de un topic despre politstii examinatori?
Sa-i inventariem aici pe cei mai naspa ,pentru ca sa stie viitorii candidati la ce sa se astepte,sau chiar cum trebuie sa se comporte in traseu cu unii din ei(naspeti sau nu) pentru a trece examenul.
IP IP Logged
stop
Newbie
Newbie

Quote stop Replybullet Posted: 23/Noiembrie/2006 at 17:38

Incep eu.
GL
inspector principal BACIU... e un imputit...cine a dat cu el stie de ce...iti calca frana la plecare din rampa,ca sa ti se opreasca motorul;iti trage de volan nejustificat sub pretextul(fals) ca "era sa iei o oglinda",iti baga capcane cu oprirea interzisa chiar la finalul traseului (ceea ce,atentie,nu are voie) si te pica doar ptr asta,chiar daca ai condus perfect tot traseul...
mai mult,"are boala" pe cei care fac 25-26 la sala,aratandu-le din start ca "nu-i vede bine la traseu" si punandu-le mult mai multe capcane;etc etc.
Daca pui intrebari la examenul de sala si el e acolo,iti spune pe loc "nu te vad bine la traseu" (probabil are el grija sa dai traseul cu el),etc etc...
tot ce-mi doresc e sa nu dau examenul cu el.

Edited by stop
IP IP Logged
Marius
Admin Group
Admin Group

Quote Marius Replybullet Posted: 23/Noiembrie/2006 at 19:25
Euler, fa si un topic cu "examinatori - baieti de treaba"... Ca sunt si din aceia!
IP IP Logged
alina
Senior Member
Senior Member

Quote alina Replybullet Posted: 27/Noiembrie/2006 at 00:39
Si unde, in ce oras, e acest domn BACIU?
IP IP Logged
Marius
Admin Group
Admin Group

Quote Marius Replybullet Posted: 27/Noiembrie/2006 at 06:24
Pai a scris baiatul: GL...
IP IP Logged
bgd84
Newbie
Newbie

Quote bgd84 Replybullet Posted: 27/Noiembrie/2006 at 13:54
tot Galati->agent PETREA CONSTANTIN
per total e baiat de treaba,insa mai are el niste fite:
la noi in galati examenul se da pe niste stradute care in mod normal n-ar pune nici un fel de probleme,insa pe acolo mai toata lumea isi parcheaza masinile chiar in strada,astfel incat sunt foarte multe masini pe ambele parti ale drumului(adica va sa zica e "drum ingustat" din loc in loc);viteza a doua ar fi suficienta pentru mers pe acolo,insa daca nu bagati a treia,in mod sigur Petrea se enerveaza si iti zice:"schimba ma ,ca masina asta are 5 viteze".Si bineinteles ca poti gresi mult mai usor daca mergi cu viteza mai mare;Chiar daca,sa zicem,ai facut o parcare laterala ,pleci si mai ai 20 de m pana la STOP,ai putea foarte bine sa mergi cu a-1-a,insa el te va bate la cap daca mergi asa.
plus de asta se stie ca Petrea te pune obligatoriu la toate manevrele,in special parcari,atat laterale,cat si cu spatele;si daca nu le-ai facut perfect,chiar daca iti zice "hai mai departe",nu te vede bine!
Plus de asta.te si zoreste->de ex te apuci tu frumos sa faci o parcare cu spatele,usurel din ambreiaj,da de unde ca el sare "hai ma mai repede,ce manevra faci tu aici,mersul ca melcu?"

Edited by bgd84
IP IP Logged
DAN S
Newbie
Newbie

Quote DAN S Replybullet Posted: 01/Ianuarie/2007 at 22:17
DAN SIBIU INSPECTOR DE CHIRILA SI SOARE NUI NIMIC DACA NU IMI IAU EXAMENU I EXECUT CA PE SADAM SI CEAUSECU AM PICAT LA TRASEU CONDUC DE 2ANI FARA CARNET CUM A FOST POSIBIL BAGA DE LA EI DACA NUI PLACE DE TINE NUI NIMIC DACA MA PICATI IAR LA CONDUS O SA TREBUIASCA SA VA FACETI CASCO LA MASINILE VOASTRE DRAGI EXAMINATORI CA MIE NU IMI PLAC  SPER SA LE TRANSMITA CINEVA MESAJU MEU LA EXAMINATORI DIN SIBIU

Edited by Marius
IP IP Logged
bogdan_cj
Senior Member
Senior Member

Quote bogdan_cj Replybullet Posted: 01/Ianuarie/2007 at 23:31
da auzi DAN S...chiar crezi ca rezolvi ceva cu amenintarile astea? din contra ei poate au facut bine si data viitoare o sa stii mai bine si la sala si la traseu sa faci cum te-a invatat la scoala nu cum ai invatat tu in cei 2 ani de soferie fara permis. sau crezi ca e invers???
IP IP Logged
yull
Senior Member
Senior Member

Quote yull Replybullet Posted: 04/Ianuarie/2007 at 17:20

Originally posted by DAN S

DAN SIBIU    INSPECTOR DE CACAT   CHIRILA   SI & ;nbs p; SOARE    NUI NIMIC DACA NU IMI IAU EXAMENU I EXECUT CA PE SADAM SI CEAUSECU     AM PICAT LA TRASEU CONDUC DE 2ANI FARA CARNET CUM A FOST POSIBIL BAGA DE LA EI DACA NUI PLACE DE TINE     

pe Chirila il spanzuri si pe Soare il impusti sau invers ??

Si mai vezi gramatica ..... baga de la ei daca nu le place de tine

IP IP Logged
gabicuta
Moderator Group
Moderator Group

Quote gabicuta Replybullet Posted: 05/Ianuarie/2007 at 09:36

@DAN S Daca conduci la fel de prost si agresiv precum ai scris, nu ma mira ca nu ti-au dat permis si sper sa nu ti-l dea nici la urmatorul examen... pana iti trece febra de mare "sumahar"...

"Daca toate masinile vin spre tine, esti pe banda gresita." Murphy
IP IP Logged
Page  of 13 Next >>
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum