Incepator.ro
  Active TopicsActive Topics  Display List of Forum MembersMemberlist  CalendarCalendar  Search The ForumSearch  HelpHelp
  RegisterRegister  LoginLogin
Examenul
 Incepator - Forum : General : Examenul
Message Icon Topic: Examinatori nashpeti Post Reply Post New Topic
<< Prev Page  of 13 Next >>
Author Message
ralu23
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Quote ralu23 Replybullet Posted: 04/Octombrie/2007 at 08:00
alina sp...crezi ca m-ai linistit?sunt terorizata,vreau sa iau din prima nu vreau sa ma apuce ploile,ninsorile gheata ,,dand"traseul.am de gand sa dau si spaga daca e cazul....numai sa scap de stres ca dupa oricum imi voi mai lua vreo 5-6 ore suplimentare NUMAI SA SCAP

Edited by ralu23 - 04/Octombrie/2007 at 08:35
IP IP Logged
alina sp
Newbie
Newbie

Quote alina sp Replybullet Posted: 04/Octombrie/2007 at 10:47

oops, pai eu nu am vrut sa t strezes sau terorizez, din contra. uite, eu care am trecut prin chestia asta, acum nu mai am nici un stres, abia astept sa dau ex, ca d data asta stiu exact cum e si ce ma asteapta la traseu. cand am dat prima era ceva cu totul nou pt mine, nu imi povestise nimeni cum este, nu dadusem peste incepator.ro. acum am mai multa experientza si nici nu ma gandesc sa nu iau...

poate d asta am picat datile trecute, ca eram speriata si nesigura, dar din greseli s invata. acum stiu cum tre sa fie o sedinta si stiu si c fel d instructor vreau. acum decid in cunostiintza d cauza nu ca atunci  si asta schimba mult situatia.

later edit: cred ca si instructorii d p acest forum care sunt din galati ar putea sa zica cate ceva despre examinatori, cred ca ii cunosc mai bine...

Edited by alina sp - 04/Octombrie/2007 at 13:37
IP IP Logged
Bmay
Groupie
Groupie

Quote Bmay Replybullet Posted: 09/Octombrie/2007 at 11:44
Eu am sa va spun din B. despre un examinator de la Ilioara. Florin Dunca il cheama si ultima lui obsesie este sa verifice daca ai caseta omologata de examen pe masina, altfel nu vrea sa te primeasca la examen...
Un stres in plus, parca nu ai deja destule emotii... Confused

Si, ca multi alti examinatori probabil, este intr-adevar foarte nerabdator si grabit, abia am avut timp sa-mi reglez scaunul si oglinzile, probabil credea ca o fac ostentativ, sa-i demonstrez ca acord atentie detaliilor... Disapprove

Hai ca o sa scriu si despre examinatori "baieti buni", ca am avut si alt examinator super de treaba cu care am dat (chiar daca am picat si la acela, macar nu a fost -si- din cauza lui)... Approve

Edited by Bmay - 10/Octombrie/2007 at 16:49
A driving ambition is of little use if you're on the wrong road.
IP IP Logged
sisisor
Newbie
Newbie

Quote sisisor Replybullet Posted: 14/Octombrie/2007 at 16:03
Din cate observ eu de Galati se plange mai toata lumea. Am dat si eu recent examenul. Am luat sala si am picat la traseu cu un mare BOU care se numeste SOARE m-a picat dupa un minut de mers pe motiv ca n-am acordat prioritate de dreapta, intr-o intersectie unde aveam cedeaza si unde oprisem inainte ca sa dau prioritate pentru o prima masina ce venea din drapta, unei a 2-a masini care oprise sa dea prioritate pietonilor aflati pe trecerea din fata ei, respectiv drepta mea.LOLBai fratilor astia din Galati gen Soare, Baciu, Pohrib, Gavriliu-care pica pentru ca nu dai prioritate autobuzului aflat in statie fara alveola-sunt niste idioti care de cele mai multe ori nu stiu noul cod rutier.Pai astia ne examineaza pe noi?Nu mai spun de fetele lor acre, ca nu le ajungi cu prajina la nas nici daca are 10 m!!!!!!!!!!De fapt sunt prosti de bubuie!Sper ca data viitoare sa am mai mult noroc si sa nu mai cad cu unul din astia ca......
IP IP Logged
ralu23
Newbie
Newbie

Quote ralu23 Replybullet Posted: 14/Octombrie/2007 at 19:40
sisisor...te-ai gandit la spaga?sunt convinsa ca nu te-ar fi picat. data viitoare stii la ce sa te astepti.eu voi da spaga sa fiu mai sigura.pe mine ma ingrozesc examinatorii care sunt ,,postati"aici.mai am 10 zile pana la examen si am inceput sa am cosmaruri,ma trezesc in miezul noptii transpirata ca am picat traseul

Edited by ralu23 - 14/Octombrie/2007 at 19:42
IP IP Logged
clausss
Newbie
Newbie

Quote clausss Replybullet Posted: 14/Octombrie/2007 at 22:43
a dat cineva examenul la RODELL (bucuresti) pana acum? sper sa nu fie probleme cu examinatori atat de naspa precum povestiti mai sus Unhappy
IP IP Logged
Bmay
Groupie
Groupie

Quote Bmay Replybullet Posted: 15/Octombrie/2007 at 23:24
@ ralu23: Nu da spaga! Nici nu o incuraja...
Mai citeste si topicul despre examinatori de treaba, poate iti mai ridica moralul. Smile
IP IP Logged
ralu23
Newbie
Newbie

Quote ralu23 Replybullet Posted: 16/Octombrie/2007 at 06:44
nu o incurajez eu,este deja incurajata.da,dupa cum spui sunt si examinatori de treaba dar nu in galati...
IP IP Logged
ralu23
Newbie
Newbie

Quote ralu23 Replybullet Posted: 26/Octombrie/2007 at 07:23
deci...rectific ce am spus despre spaga...nu o dati ca se poate si fara....dovada eu si multi altii....(bine ca n-am dat)
am vrut sa dau dar instructorul mi-a spus ca nu e cazul ca are incredere in mine....puteti spune ca m-am riscat dar a functionat) AM PERMIS.!

Edited by ralu23 - 26/Octombrie/2007 at 07:29
IP IP Logged
Bmay
Groupie
Groupie

Quote Bmay Replybullet Posted: 27/Octombrie/2007 at 18:25
Originally posted by ralu23

da,dupa cum spui sunt si examinatori de treaba dar nu in galati...

Bravo, ralu23, felicitari! Clap

Sa inteleg ca totusi exista si exceptii in Galati si o sa gasim mentionata experienta ta de la examen in topicul cu Examinatori de treaba? Wink

Later edit: Acum am vazut ca ai postat mesaj si la topicul respectiv, nu dai si numele? Tongue

Edited by Bmay - 27/Octombrie/2007 at 21:04
IP IP Logged
<< Prev Page  of 13 Next >>
Post Reply Post New Topic
Printable version Printable version

Forum Jump
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum
You cannot vote in polls in this forum

Incepator.ro